Za nami dzisiejsza 59. Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH. Podczas niej dokonano też otwarcia nowej strony internetowej.

W trakcie jej obrad 166 referatów w 13 sesjach tematycznych wygłosiło 280 Kolistek i Kolistów z AGH, a także kilkunastu gości z Politechniki Lwowskiej, TU Ostrawa oraz z Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Krakowskiej.  W imieniu kół naukowych obszaru zielonego  składamy serdeczne gratulacje za świetną organizację wydarzenia komitetowi organizacyjnemu konferencji, na czele z Panią Pełnomocnik dr inż. Joanną Augustyn-Nadzieją.

Swą działalność rozpoczyna zapowiadana wspólna, jedna strona www Studenckich Kół Naukowych AGH, stanowiąca naszą aghowską kołową wizytówkę, okno dla świata i na świat. Znajdziecie ją pod https://skn.agh.edu.pl/Życzymy przyjemnej i pozytywnej lektury i…zapraszamy do stopniowej rozbudowy tej www. Z tego miejsca zapraszam przede wszystkim na początku do uzupełnienia/aktualizacji kołowych informacji (zawartych pod https://skn.agh.edu.pl/kola-naukowe), prosząc Państwa o wypełnienie (w przypadku potrzeby aktualizacji lub uzupełnienia danych) do 22.05 następującego formularza: https://forms.gle/MvZCfgZx4Ege9Cm37. W przypadku natomiast potrzeby dosłania logo prosimy o jego przesłanie do Pana Pawła Cymanowskiego (p.cymanowski@gmail.com).