Niezwykle miło nam przekazać, że w bieżącym, styczniowo-lutowym wydaniu Biuletynu AGH znalazła się obszerna relacja z naszej konferencji, wpisana w cykl materiałów obrazujących obchody Dnia Górnika 2020.

Po jej szczegóły zapraszamy na str. 8-11 tego najważniejszego czasopisma naszej Alma Mater. W tym samym numerze, na jego str. 47-51, znajdziecie także opis działalności Koła Naukowego Strati z Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska.

Po drugie, po zakończeniu z początkiem marca zgłoszeń laureatów do Zeszytu Laureatów 61KSKNPG AGH, miło nam przekazać, że materiały, obrazujące publikacje a także ich recenzje dziesięciu projektów zostały przekazane do dalszych prac edycyjnych w Wydawnictwach AGH. Dalsza korespondencja w tej kwestii będzie prowadzona już bezpośrednio z autorami artykułów. Wydania natomiast samego Zeszytu można spodziewać się w listopadzie.

Po trzecie, na bazie zamkniętych z początkiem marca zgłoszeń, miło nam przekazać, że zawiązała się czternastoosobowa reprezentacja AGH na XVIIth International Forum-Contest (on-line) of students and yong researchers „Topical Issues of Rational Use of Natural Resources” w Sankt Petersburgu, złożona z laureatów naszej konferencji. Otrzymała ona specjalne życzenia wsparcia ze strony Jego Magnificencji Rektora AGH – Pana prof. dra hab. inż. Jerzego Lisa, Już dziś prosimy o trzymanie kciuków za naszych :-). Sama konferencja będzie odbywać się drogą on-line w dniach 19-21.05.