Kontynuując zaproszenie na oraz informacje dotyczące naszego najważniejszego wydarzenia studenckiego ruchu naukowego AGH, poniżej przedstawiamy kolejne ważne dotyczące go wiadomości.

Pod http://www.knpg.agh.edu.pl/konferencja-sknpg/62-barborkowa-konferencja-skn-agh/do 27.11, do 23:59 działa system zgłoszeń uczestników konferencji, referatów i ich streszczeń. Bardzo gorąco zapraszamy Kolistów do przesyłania swoich zgłoszeń :-). Prosimy pamiętać o wcześniejszej opiekuńskiej akceptacji tychże. Pozwoli to zachować Państwu pełne „panowanie” nad sytuacją, w tym ortograficzną i stylistyczną, a nam („Centralnemu” Komitetowi Organizacyjnemu) zdążyć ze wszystkim na czas. Gorąco zapraszamy do udziału w konferencji także studentów spoza obszaru zielonego, studentów z innych uczelni krajowych i zagranicznych. Bardzo serdecznie zapraszamy :-). AGH stoi dla wszystkich otworem :-). Jedynym ograniczeniem stanie się niemożność brania udziału w ocenie konkursowej (poza studentami AGH, z których każdy może wziąć udział w konkursie). Informacja o konferencji pojawiła się już na stronie internetowej AGH (https://www.agh.edu.pl/wydarzenia/info/article/62-barborkowa-konferencja-studenckich-kol-naukowych-agh/ (za co dziękujemy Redaktorom strony www AGH)) a niedługo pojawi się w mediach społecznościowych prowadzonych przez poszczególne jednostki AGH. Przepraszamy także za nieścisłość komunikacyjną, która pojawiła się w poprzednim wpisie, a dotyczyła formatki streszczenia. Mniej więcej w taki, tamtejszy sposób będzie ona wyglądać w materiałach konferencyjnych. Przesłanie samego tekstu streszczenia i wszystkie niezbędne informacje dotyczące autora, opiekuna naukowego, koła, jego logo etc, odbywa się natomiast bezpośrednio za pośrednictwem powyższego formularza zgłoszeniowego. Prosimy więc nie wysyłać plików streszczeń za pomocą poczty mailowej.

Na prośbę studentów z zagranicy, którzy chcą uczestniczyć w konferencji (bardzo się z tego faktu cieszymy) oraz Pana prof. Petryshyna, system zgłoszeń, w tym formularz, zostały wyposażone także w wersję angielskojęzyczną. By w nią wejść należy wybrać opcję „English site” w powyższym linku. Angielskojęzyczny system zgłoszeń znacząco pomoże naszym zagranicznym przyjaciołom w konferencyjnej rejestracji.

W ślad za wcześniejszymi informacjami serdecznie zapraszamy na spotkanie już zgłoszonych i aplikujących/chętnych opiekunów poszczególnych sekcji 62BKSKN AGH (czekamy także w międzyczasie na Państwa zgłoszenia). Odbędzie się ono 29.11 (poniedziałek) o godz. 15:00 w pok. 315A w pawilonie A1 (uwaga, możliwe przeniesienie spotkania do przestrzeni on-line, w zależności od rozwoju sytuacji związanej z pandemią koronawirusa). Będzie ono poświęcone głównie potwierdzeniu sekcji tematycznych. dopięciu miejsc ich obrad, a także potwierdzeniu przydziału osób z zagranicy.

Potwierdzamy, że konferencja pozostaje w układzie hybrydowym, tzn. że może odbyć się jak najbardziej w salach naszej uczelni, acz z dopuszczeniem możliwości realizacji obrad także w sposób on-line. Wydarzenia centralne (uroczyste otwarcie (godz. 8:30) oraz zamknięcie (godz. 17:00) konferencji będą odbywać się w Auli AGH, na którą już dziś gorąco zapraszamy. Zrealizujemy natomiast także streaming z tych wydarzeńSposób organizacji obrad poszczególnych sekcji pozostawiamy ich kierownikom. Mogą one odbyć się stacjonarnie, hybrydowo, bądź on-line. Bardzo ważnym w powyższym aspekcie jest natomiast przekazanie do Pełnomocnika (najpóźniej w trakcie spotkania w dniu 29.11) Państwa decyzji w sprawie sposobu/dokładnego miejsca organizacji sekcyjnych obrad.