Niezwykle miło nam przekazać, że podjęta została decyzja o organizacji w dniu 8 grudnia już 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH.

Wydarzenie to będzie miało jak zawsze bezpośredni związek z jednym z podstawowych i jednocześnie najstarszym świętem statutowym AGH – Świętem Barbórki, Dniem Górnika. Chcemy, aby było to wydarzenie stacjonarne (z elementami hybrydowymi). Już dziś natomiast zapraszam wszystkich studentów, członków kół naukowych (nie tylko kół zrzeszonych w obszarze zielonym) do pracy nad swoimi tematami a następnie związanymi z nimi projektami i referatami naukowymi. Proszę także pamiętać, że od ponad sześćdziesięciu lat konferencja jest statutowym a więc podstawowym i najważniejszym wydarzeniem naukowym naszego obszaru. Już dziś więc gorąco zapraszamy do udziału :-).