CERIecon Playpark – od pomysłu do biznesu

W imieniu Urzędu Miasta Krakowa oraz Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zapraszamy do udziału w projekcie CERIecon Playpark – od pomysłu do biznesu, adresowanym do krakowskich startupów oraz studentów planujących komercjalizację swoich pomysłów, bądź założenie działalności gospodarczej. Szczegóły zaproszenia oraz samego projektu znajdują się w tutaj. 

International Day 2018

W imieniu Działu Współpracy z Zagranicą AGH zapraszamy do udziału w International Day 2018, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach wyjazdów na studia, praktyki, kursy, czy staże zagraniczne w ramach programów i ofert stypendialnych International Day 2018 będzie miał miejsce 12.03.2018 w godz. 10:00-15:00 w holu pawilonu A0. Podczas wydarzenia będziecie Państwo mogli porozmawiać na interesujące Państwa tematy m. in. z pracownikami Działu Współpracy z Zagranicą oraz Działu Spraw Studenckich, jak również z przedstawicielami instytucji i organizacji (DAAD, Campus France, ESN AGH, i in.). Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można znaleźć pod https://www.facebook.com/events/144040362954151/.

55. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH

Serdecznie zapraszamy –  w imieniu Pełnomocnika Rektora ds. Kół Naukowych Pionu Hutniczego dr inż. Leszka Kurcza oraz naszych przyjaciół hutników – do udziału w 55. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego, która odbędzie się 10 maja 2018 roku.
Swoje zgłoszenia można składać do 15.03, a wszelkie szczegóły organizacyjne oraz sam formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie internetowej. 

STUKNUT’18 – zaproszenie

W imieniu Politechniki Gdańskiej zapraszamy do wzięcia udziału w IV Konferencji „Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych – STUKNUT’18, która odbędzie się na żaglowcu Pogoria w dniach 13-20 października 2018. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem. 

Komitet Organizacyjny ISC AGH – Zaproszenie

 Zapraszamy członków kół naukowych do uczestnictwa w studenckiej części komitetu organizacyjnego konferencji International Scientific Conference, aplikującej do miana największych studenckich wydarzeń naukowych w naszym kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń do Pana mgr inż. Krzyszofa Sornka.