VIII Konferencja Matematyki Finansowej

W imieniu KN Modelowania Finansowego działającego przy Wydziale Matematyki Stosowanej i w ramach naszego pionu, serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Matematyki Finansowej, która odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019 w pawilonie U2 AGH. Wszelkie dotyczące jej szczegóły można znaleźć pod http://www.knmf.agh.edu.pl/viii-kkmf-informacje/, bądź też pisząc na knmf@student.agh.edu.pl

Nowa prezentacja w gablocie KNPG

Miło nam przekazać, że chęć swej prezentacji w gablocie kół pionu górniczego w semestrze letnim zgłosiły cztery koła: KN Grzała, KN Hydro, KN Mechaników Górników oraz KN Menedżer Produkcji. Musiało więc dojść do losowania. W wyniku losowania do prezentacji zaproszone zostało KN Menedżer Produkcji. W związku z powyższym prosimy przedstawicieli koła o kontakt z Pełnomocnikiem celem ustalenia szczegółów i pobrania klucza do gablotki. Pozostałym kołom bardzo dziękujemy za chęć pokazania się w miejscu naszej prezentacji wizualnej 🙂

Książka Laureatów 59. KSKNPG AGH, czyli przedłużenie

W związku z niezamknięciem jeszcze przez część laureatów recenzji dla swych artykułów, przedłużamy do 15 marca czas przygotowania materiałów do tego punktowanego periodyku, wydawanego przez Wydawnictwa AGH. Wszystkie szczegóły dotyczące materiałów znalazły się we wcześniejszych postach. Powodzenia w działaniach!

Dzień Otwarty AGH

12 kwietnia odbędzie się w naszej Alma Mater kolejna edycja Dnia Otwartego AGH, największego wydarzenia informacyjnego dla kandydatów do studiowania w Akademii. Zapewne duża część kół będzie zaangażowana w promocję swych macierzystych Wydziałów. Uważamy jednakże, że nie może tam zabraknąć również oferty i obecności kołowej działalności, prezentacji studenckich projektów, a także otwartości i rozmów z kandydatami na naszych przyszłych studentów.

Czytaj dalej

Konsultacje w semestrze letnim

W związku z rozpoczęciem nowego semestru ulegają zmianie godziny konsultacji dr inż. Pawła Bogacza dla kół naukowych. W okresie 25 lutego -30 czerwca będą to:
– poniedziałki – godz. 11:00-12:30,
– wtorki – godz. 10:30-12:00,
– środy – godz. 16:30-18:00.
Miejscem konsultacji jest oczywiście i bez zmian pok. 303A w paw. A1.

Gablota KNPG

W ślad za już dwuletnią tradycją zapraszamy zainteresowane koła do zgłaszania swoich kandydatur do semestralnej prezentacji w gablocie Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH, która znajduje się w przewiązce pomiędzy pawilonami A0 i A1. Zgłoszenia drogą mailową prosimy przesyłać bezpośrednio do Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG.

Publikacja laureatów 59.KSKNPG AGH

Przypominamy o mijających w bieżącym tygodniu dwóch ważnych terminach dla chętnych laureatów pierwszych miejsc poszczególnych sekcji tematycznych 59. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH.

Pierwszym jest upływający 28.02 czas na przygotowanie i przesłanie do Pełnomocnika (wraz z recenzjami) publikacji do Zeszytu Laureatów.

Drugim jest natomiast przesłanie do 1.03 do Petersburga streszczeń swych publikacji w związku z majową konferencją.

Powodzenia w działaniach!

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

W imieniu Politechniki Wrocławskiej serdecznie zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Polski Programistów PLC, które odbędą się 16 maraca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Zgłoszenia odbywają się pomiędzy 1 a 17 lutego. Pula nagród w tym wydarzeniu sięga 30 tys., a dodatkowe nagrody otrzymają również uczelnie, których reprezentantami będą tegoroczni Mistrzostwie. Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć pod http://mistrzostwaplc.pwr.edu.pl/ oraz na fanpage’u: https://www.facebook.com/mistrzostwaplc