Formularz zgłoszeniowy – 58. Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego

Dziś ruszyły zgłoszenia do 58. Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego. Potrwają one do 26 listopada br. do godz. 23.59. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz dostępny na naszej stronie w zakładce 58. Konferencja KNPG.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatami i opisami dotyczącymi wypełniania formularza. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Granty Rektora 2018

W dniu 6.11 minął termin zgłaszania wniosków w konkursie Grant Rektora 2018. Dziękujemy kołom za dotrzymanie tego terminu oraz przede wszystkim za złożenie aż 46 wniosków (to o 2 więcej, niż w przypadku konkursu na rok 2017). Czytaj dalej

Konsultacje – Pełnomocnik oraz Dział Spraw Studenckich

Zmienia się w sposób stały termin czwartkowych konsultacji Pełnomocnika Rektora ds. KN Pionu Górniczego. Studenci będą przyjmowane w godz. 18:00-19:00. Aktualne godziny przyjęć dostępne są na tej stronie w zakładce kontakt. 

Zmianie ulega również miejsce przyjmowania studentów z kół naukowych przez Panią Karolinę Sochacką na paw. C1/C2 pok. 127. Ze względu na pojawienie się kolejnej osoby w Dziale do pomocy w sprawach rozliczeń studenckich wszelkie sprawy będą tam przyjmowane do godz. 16:00. Wszystko to dla lepszej i szybszej obsługi studentów. 

 

Dzień Radonu – 7 listopada

 

W imieniu Instytutu Fizyki Jądrowej PAN serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Dniu Radonu, który odbędzie się 7 listopada br. Szczegóły tego wydarzenia opisane zostały w zaproszeniu, zapraszamy do zapoznania się z tym tekstem i do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. 

 

International Scientific Conference ISC AGH

Z wielką radością i dumą pragniemy zaprosić wszystkich studentów naszej Alma Mater i ich krajowych oraz zagranicznych przyjaciół na International Scientific Conference ISC AGH 2018, którą chcemy zapoczątkować w przyszłym roku. Zamysł organizacji docelowo największego naukowego wydarzenia konferencyjnego studentów w naszym kraju, z odpowiednio wysoko punktowanymi publikacjami, wspaniałą organizacją i pięknymi wydarzeniami towarzyszącymi, wpisując się również w obchody 100-lecia AGH. W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy  do zapoznania się ze stroną wydarzenia, która znajduje się pod http://www.isc.agh.edu.pl/.

Granty Rektora 2018 – nowe terminy

Pełnomocnicy Rektora ds. Kół Naukowych  podjęli decyzję o przedłużeniu terminu składania wniosków w konkursie do 6.11. Trzymamy gorąco kciuki za pomyślność prac koncepcyjnych, planistycznych i wykonawczych w zakresie wniosków (dokumenty do pobrania w poprzednim wpisie). Przypominamy o potwierdzeniu  magicznego poziomu min. 30% dofinansowania z innych źródeł. Wnioski z Pionu Górniczego możecie składać w trakcie konsultacji Pełnomocnika – tylko w poniedziałki (30.10. i 06.11.). Powodzenia w końcowych pracach!

 

Gratulacje – KN Akustyki Architektonicznej

Drugie miejsce KN Akustyki Architektonicznej w Student Design Competition w Nowym Jorku serdecznie gratulujemy KN Akustyki Architektonicznej, działającemu w pionie górniczym, które w ostatni weekend zdobyło 2. miejsce na zawodach Student Design Competition w Nowym Jorku, organizowanych przez Audio Engineering Society. Ta druga lokata jest tym większym sukcesem, że w zawodach tych brało udział 45 najlepszych drużyn studenckich z całego świata.