Formularz zgłoszeniowy – 58. SKNPG AGH

Dziś ruszyły zgłoszenia do 58. Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego. Potrwają one do 27 listopada br. do godz. 23.59. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz dostępny na naszej stronie w zakładce 58. Konferencja KNPG.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatami i opisami dotyczącymi wypełniania formularza. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

58. Konferencja KNPG

W ślad za wcześniejszymi informacjami i za naszą już 58-o letnią tradycją czas rozpocząć oficjalne przygotowania do naszego największego naukowego święta studenckiego, którym jest Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Jej 58 edycja odbędzie się w tym roku 7 grudnia. 
Serdecznie Zapraszając do udziału proponuję, by podstawowe elementy związane z organizacją, sposób zbierania zgłoszeń, przedstawiania publikacji, a także systematyki terminów były podobne do sposobu działania, który uruchomiliśmy w ubiegłym roku. Ostateczny termin zgłoszeń wypadnie gdzieś w okolicach 20-25 listopada. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zapraszamy Opiekunów Kół Naukowych na spotkanie w październiku, jego dokładny termin podamy w kolejnym komunikacie.

Laureaci 57. Konferencji SKNPG

Zakończyliśmy obrady 57. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku  w 21 sekcjach tematycznych wzięły udział 363 osoby (w tym 315 studentów AGH i 48 gości zagranicznych), przedstawiając 303 referaty. To naprawdę imponujący wynik!

Czytaj dalej