Indywidualne Stypendia Rektora

Indywidualne stypendia Rektora AGH za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe za rok akademicki 2016/2017
W imieniu Pani Prorektor AGH ds Studenckich, Pani prof. Anny Siwik z wielką radością zapraszamy zasłużonych członków kół naukowych, naszych młodych naukowców, kwiat naszej młodzieży akademickiej, do uczestnictwa w konkursie na indywidualne stypendia Rektora AGH za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w roku akademickim 2016/2017. W związku z powyższym w polecamy zapoznać się z komunikatem. 

KN Geofon najlepszym na świecie kołem naukowym


Składamy serdeczne gratulacje KN Geofon, wraz z jego opiekunką – Panią dr inż. Pauliną Krakowską i opiekunką sekcji AGH UST Geophysical Society w tym kole – Panią dr inż. Kamilą Wawrzyniak-Guz, za otrzymanie tytułu najlepszego studenckiego koła naukowego nauk geofizycznych na świecie! O szczegółach tego wyróżnienia przeczytacie Państwo pod http://www.agh.edu.pl/osiagniecia/info/article/kolo-naukowe-geofizykow-z-agh-najlepsze-na-swiecie/. Nic tylko brać przykład! 

Konkurs na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2017

Twoje Koło prowadzi projekty badawcze? Jeździcie na krajowe i zagraniczne Konferencje Naukowe? Prowadzicie warsztaty dla dzieci i młodzieży? Prowadzicie aktywną działalność reprezentacyjną? Sprawdźcie się jak wasza działalność wypada na tle wszystkich Kół Naukowych AGH. Zgłoście się do 3 edycji Konkursu na Najlepsze Koło Naukowe AGH! Czytaj dalej