International Scientific Conference ISC AGH

W ślad za wieloma wcześniejszymi informacjami zapraszamy wszystkich studentów naszej Alma Mater i ich krajowych oraz zagranicznych przyjaciół na International Scientific Conference ISC AGH 2018, która odbędzie się w Krakowie w dniach 10-12.10.2018.Chcemy nią zapoczątkować w przyszłym roku zamysł organizacji docelowo największego naukowego wydarzenia konferencyjnego studentów w naszym kraju, Czytaj dalej

Szkolenie z prowadzenia i rozliczania projektów – GRANTY REKTORA

Przypominamy Kołom Naukowym o szkoleniu poświęconemu operacyjnemu prowadzeniu dokumentacji Grantów Rektora AGH. Odbędzie się ono 26 stycznia (piątek) o godz. 12:00 w Dużej Sali paw. U2. Na szkoleniu powinni pojawić się przedstawiciele kół, które otrzymały dofinansowanie w ramach Grantu, w osobach (przynajmniej) koordynatorów projektów.

Zaproszenie na Konferencję w Sankt Petersburgu

Akademia Górniczo-Hutnicza otrzymała zaproszenie do udziału w konferencji „Topical Issues of Rational Use of Natural Resources” w Sankt Petersburgu, która będzie odbywać się w dniach 18-20 kwietnia 2018 roku. Bardzo miło nam przekazać, że głównie wezmą w niej udział laureaci 58. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego.

Czytaj dalej

Najlepsze Koła Naukowe AGH 2017 roku

Konkurs na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2017 rozstrzygnięty, czyli wielkie gratulacje dla KN Bozon, KN Zarządzanie oraz KN Metaloznawców. 
Z wielką radością pragniemy przekazać, że należące do pionu górniczego KN Zarządzanie (SKNZ) zdobyło II nagrodę w organizowanym przez Fundację dla AGH konkursie na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2017 roku. Na pierwszym miejscu znalazło się KN Bozon , a na trzecim KN Metaloznawców.

Czytaj dalej

Skołowany Weekend w Krakowie

W imieniu KN Adamantium oraz KN Flogiston serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej krakowskiej edycji Skołowanego Weekendu, który odbędzie się w dniach 15-15 kwietnia 2018 roku! Wydarzenie to jest o tyle bardzo ciekawe, że będzie stanowić swoisty festiwal kół naukowych – szczegóły w pliku. 

 

Konkurs Kół Naukowych

 Przypominamy zainteresowanym kołom, że do 9.01.2018 roku można składać w siedzibie Fundacji dla AGH zgłoszenia aplikacyjne w konkursie na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2017 roku. Jego szczegóły oraz wszystkie formularze dokumentacyjne znajdziecie Państwo pod http://www.fundacja.agh.edu.pl./index.php?page=nasze-projekty. 

Szkolenie – Granty Rektora 2018

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich Kół realizujących Granty Rektora AGH 2018 (przede wszystkim liderów tych projektów oraz opiekunów kół) na szkolenie poświęcone operacyjnemu prowadzeniu dokumentacji tych projektów. Odbędzie się ono 26.01 (piątek) o godz. 12:00 w Dużej Sali paw. U2.

Czytaj dalej