Zaproszenie do specjalnego wydania Biuletynu AGH

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne koła naukowe do udziału w specjalnym wydaniu Biuletynu AGH, największego i najważniejszego periodyka AGH. Każde chętne koło może wypełnić w nim jedną lub dwie strony. 


Dane techniczne dla dwóch stron prezentacji są następujące:
– tekst 6500 znaków ze spacjami,
– tytuł do 30 znaków ze spacjami,
– podpisy pod zdjęciami nie dłuższe, niż 115 znaków ze spacjami,
– cztery zdjęcia (w oddzielnych plikach graficznych w rozdzielczości 300dpi, konieczne jest również podanie autorów zdjęcia).


Dane techniczne dla jednej strony prezentacji są następujące:
– tekst 3500 znaków ze spacjami,
– tytuł do 30 znaków ze spacjami,
– podpisy pod zdjęciami nie dłuższe, niż 115 znaków ze spacjami,
– dwa zdjęcia (w oddzielnych plikach graficznych w rozdzielczości 300dpi, konieczne jest również podanie autorów zdjęcia).
Termin nadsyłania tekstów do prezentacji, to 7.01, a można je przesłać pod agh.knpg@gmail.com.

(więcej…)

Jeszcze raz o 59. Konferencji SKNPG

W imieniu Jego Magnificencji Rektora AGH Pana prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki, Pani Prorektor ds Studenckich Pani prof. dr hab. Anny Siwik, Pana Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Pana prof. dr hab. inż. Marka Cały oraz Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG dr inż. Pawła Bogacza, bardzo dziękujemy za wielką aktywność naukową i organizacyjną kół naukowych w ramach konferencji.

(więcej…)

Sprawozdania z działalności KN za 2018

W związku z uwarunkowaniami wynikającymi z nowej Ustawy o szkolnictwie wyższym, pojawiają się nam wszystkim nowe obowiązki sprawozdawcze. Na bazie pisma od Pani Prorektor w sprawie dodatkowych wymagań dotyczących rocznego sprawozdania z działalności koła, prosimy Państwa o ich uwzględnienie w sprawozdaniu z działalności koła naukowego, w szczególności w punktach IX i XI formularza sprawozdania, który dostępny jest tutaj.

(więcej…)

Gratulujemy laureatom!

6 grudnia odbyła się już 59. edycja Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Stanowiła ona bardzo ważną część obchodów Barbórki, będąc również jedną z największych studenckich konferencji naukowych w Polsce. Przechodzi ona do historii jako ponownie rekordowa. Konferencja zgromadziła bowiem 369 prelegentów (321 z AGH oraz 49 gości z zagranicy). Więcej…