W imieniu Pani Rektor prof. Anny Siwik, Pana dr Leszka Kurcza oraz Pana dr Pawła Bogacza bardzo gorąco dziękujemy Wszystkim Kolistom oraz Opiekunom za swą obecność na 23. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH w Bartkowej, która w ubiegły weekend odbyła się w Bartkowej. Blisko 200 osób miało okazję debatować, prezentując głównie wyniki zrealizowanych przez siebie Grantów Rektora 2018.

Dziękujemy także za przybycie na wydarzenie opiekunom KN Detonator, KN Geoturystyka, KN Lider, KN Mechaników Górników, KN Menadżer Produkcji, KN Modelowania Finansowego, KN Zarządzanie oraz KN Zdrój. W wyjeździe brali udział przedstawiciele 58 z 61 grantów realizowanych przez koła pionu. Wszyscy zaliczyli je pod względem merytorycznym.

Zapraszamy również wszystkich do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:

Ogromne podziękowania kierujemy także studenckiemu komitetowi organizacyjnemu w osobach:

• Dominiki Marcak,
  • Karoliny Tomczyk,