W imieniu Jego Magnificencji Rektora AGH Pana prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki, Pani Prorektor ds Studenckich Pani prof. dr hab. Anny Siwik, Pana Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Pana prof. dr hab. inż. Marka Cały oraz Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG dr inż. Pawła Bogacza, bardzo dziękujemy za wielką aktywność naukową i organizacyjną kół naukowych w ramach konferencji.

Na stronie internetowej AGH znajdują się już zdjęcia z naszego wydarzenia.
Posumowanie merytoryczne przedstawiliśmy Państwu w poście 7 grudnia, jednak pragniemy teraz uzupełnić informacje 🙂
Jak Państwo wiecie, poza splendorem i chwałą, które spływają na laureatów konferencji, zostały przygotowane dla nich nagrody, pozwolimy sobie jeszcze raz krótko o nich napisać:

•  laureaci I miejsca mogą opublikować artykuły stworzone na bazie zwycięskich referatów w specjalnym Zeszycie Naukowym AGH. Prosimy niniejszym laureatów o spokojną, acz systematyczną pracę nad tym materiałem. Będąc zgodnym z wytycznymi redakcyjnymi Wydawnictw AGH oraz po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji, wykonanych w formularzu recenzji, musi on trafić do dr inż. Pawła Bogacza do 28.02.2019 roku. O kwestiach operacyjnych związanych z tym procesem będziemy jeszcze informować początkiem 2019 roku,
  •  laureaci I, II i III miejsc otrzymali bony na książki do realizacji w Kluboksięgarni Microscup, prowadzonej przez PWN i Fundację dla AGH. Laureaci zostaną jeszcze dziś poinformowani mailowo o sposobie ich realizacji. Informacje te można znaleźć w poście z 7 grudnia. Bony mogą być realizowane do 20 grudnia!
  • laureaci I, II i III miejsca wezmą udział w Wielkiej Studenckiej Majówce AGH, która planowana jest w drugiej połowie maja 2019,
  • laureaci I miejsca (a może II i III, będziemy o tym wiedzieć w najbliższych tygodniach) otrzymają finansowanie udziału w International Scientific Conference ISC AGH 2019.

Korzystając z okazji pragniemy jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę Komitetowi Organizacyjnemu 59. KSKNPG AGH, złożonemu z członków KN Akustyki Architektonicznej, KN Audytor, KN Budownictwa i Geomechaniki, KN Filar, KN Ochrony Środowiska oraz KN Zarządzanie.