Miło nam przekazać, że w gronie 51 projektów grantowych, które występowały do potwierdzenia preliminarzowego, w aż 50 przypadkach takowe nastąpiło. W roku 2019 będzie więc realizowanych w ramach kół naukowych pionu właśnie 50 projektów grantowych. Już dziś trzymamy  kciuki za pełną pomyślność i realizację wszystkich celów.

W związku z okresem świątecznym trwa jeszcze administracyjny proces podpisywania preliminarzy. Prosimy więc jeszcze o kilka dni cierpliwości w realizowaniu budżetów grantowych na rok 2019.
Trwają również przygotowania do przeprowadzenia szkolenia BHP dla uczestników grantów. Proszę pamiętać, że dla projektów o charakterze konstrukcyjnym lub konstrukcyjno-badawczym będzie ono obowiązkowe. Odbędzie się także szkolenie poświęcone operacyjnemu prowadzeniu dokumentacji grantowej. Oba wydarzenia powinny zrealizować się jeszcze w styczniu. Proszę tymczasem pozostawać w gotowości do ich odbycia.