Przypominamy wszystkim o szkoleniu dotyczącym sposobów prowadzenia a przede wszystkim rozliczania od strony dokumentacyjnej Grantów Rektora AGH 2019 i innych projektów, które odbędzie się 27 lutego w godz. 12:00-15:00 w Dużej Sali paw. U2 (Centrum Dydaktyki AGH).

Wezmą w nim udział Pani Prorektor, Pani Kwestor, Pani Kierownik Ania Klimczyk wraz z Działem Spraw Studenckich, reprezentanci Działu Współpracy z Zagranicą, Działu Zamówień Publicznych, a także Centrum Transferu Technologii oraz InnoAGH Sp. z o.o.. Po części prezentacyjnej szkolenia będzie można zadać pytania poszczególnym prelegentom. Bardzo proszę o niezawodne przybycie. To spotkanie jest najlepszą okazją, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące sposobu prowadzenia zakupów oraz rozliczeń dla projektów, a także możliwości dalszego rozwoju realizowanych w nich działań.