12 kwietnia odbędzie się w naszej Alma Mater kolejna edycja Dnia Otwartego AGH, największego wydarzenia informacyjnego dla kandydatów do studiowania w Akademii. Zapewne duża część kół będzie zaangażowana w promocję swych macierzystych Wydziałów. Uważamy jednakże, że nie może tam zabraknąć również oferty i obecności kołowej działalności, prezentacji studenckich projektów, a także otwartości i rozmów z kandydatami na naszych przyszłych studentów.

Stawia na to również sam Dział Komunikacji i Promocji AGH a także Dział Nauczania.AGH. W związku z powyższym gorąco zapraszamy do pomocy w przygotowaniu prezentacji kół naukowych.
    Po pierwsze i przede wszystkim można pomóc pozostając członkiem komitetu organizacyjnego, który zajmie się przygotowaniem całości tej prezentacji Kół Naukowych AGH. Chętnych studentów zapraszamy do zgłaszania swojego akcesu do naszego zespołu organizacyjnego. Zgłoszenia można dokonać mailowo do 15 marca 2019 bezpośrednio do Komitetu Organizacyjnego. Pierwsze spotkanie robocze w środę (20.03) o godz. 16:30.
Po drugie już dziś zapraszamy koła do zgłaszania pomysłów na prezentację swych działań w trakcie samego wydarzenia. Wzorem ubiegłego roku niniejszym przesyłam w załącznikach plik Excela z prośbą o odpowiednie uzupełnienie przez koła chętne do prezentacji swych osiągnięć. Zgłoszenia do 15 marca mailowo do Pełnomocnika. Oczywiście można połączyć oba sposoby zaangażowania, do czego niniejszym gorąco zapraszamy 🙂 Pomóżmy i zaangażujmy się. Pokażmy uczelnię z największą liczbą najprężniej działających kół naukowych w Polsce 🙂

Kategorie: Projekty KN