Głównym wydarzeniem naukowym pionu górniczego kół naukowych AGH jest coroczna Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH, odbywająca się w ramach obchodów Barbórki. W tym roku będzie to wyjątkowe, gdyż jubileuszowe wydarzenie i to w roku Jubileuszu 100-lecia AGH, a także Jubileuszu 100-lecia Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii. a więc gospodarza obchodów Barbórki. Nie wyobrażamy więc sobie, by przy tej okazji konferencja również nie miała w swej wymowie specjalnego charakteru. Z tego powodu…

 …szczególnie zapraszamy do włączenia się w przygotowania do tego wydarzenia, niniejszym zapraszając do przystąpienia do Komitetu Organizacyjnego 60KSKNPG AGH, a także zapraszając do przesyłania propozycji szczególnego uczczenia tego jubileuszu.

Zapraszamy do zgłoszeń mailowych chętnych Opiekunów, jak i Kolistów oraz ciekawych propozycji działań również do 30 września w sposób mailowy bezpośrednio do Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG dr hab. inż. Pawła Bogacza (najlepiej zbiorczo przez Opiekuna lub Przedstawiciela KN).

Pokażmy, że stanowimy bardzo ważną część działalności naszej Alma Mater 🙂