W imieniu Pani Rektor, Pana dr Kurcza oraz Pana prof. Bogacza bardzo gorąco dziękujemy Wszystkim Kolistom oraz Opiekunom za swą obecność na 24. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH w Bartkowej, która w ostatni weekend odbyła się w Bartkowej.

Blisko 160 osób miało okazję debatować, prezentując głównie wyniki zrealizowanych przez siebie Grantów Rektora 2019. Dziękujemy również za przybycie na wydarzenie opiekunom KN @Trend, KN AGH Marines, KN Budownictwa i Geomechaniki, KN Detonator, KN Drone Engineering, KN Geoturystyka, KN Kulturoznawcze, KN Mechaników Górników, KN Menadżer Produkcji, KN Ochrony Środowiska, KN Skalnik oraz KN Zarządzanie.

W wyjeździe brali udział przedstawiciele 53 z 54 grantów realizowanych przez koła pionu. Wszyscy zaliczyli je pod względem merytorycznym.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy również studenckiemu komitetowi organizacyjnemu. Pragniemy również dodać, że w części plenarnej odbyło się wspólne wystąpienie przedstawicieli KN Budownictwa i Geoinżynierii (Mileny Kucharskiej), KN Dahlta (Kacpra Mikołajczyka), KN Zarządzanie (Katarzyny Styk) oraz Pawła Bogacza, pod tytułem „Rewitalizacja kompleksu klasztornego O.O. Paulinów i Domu Potockich w Kamieńcu Podolskim jako przykład efektywnej współpracy kół w projekcie publiczno-prywatnym”.