Ogłaszamy wszem i wobec początek prac organizacyjnych związanych z 60. Jubileuszową Konferencją Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH, informując również, że będzie ona jedną z imprez odbywających się w ramach 100-lecia AGH 🙂

Podziękowania kierujemy dla studentów do Komitetu Organizacyjnego, który po raz pierwszy zebrał się we wtorek (29.10) ,a który powstał w oparciu o zgłoszenia z KN AGH Drone Engineering, KN Akustyki Architektonicznej, KN Kliwent oraz KN Zarządzanie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Pamiętajmy, to NAJwiększe wydarzenie naukowe w naszym pionie, NAJstarsza funkcjonująca studencka konferencja naukowa i NAJlepsza szansa na pokazanie przez studentów wyników swych prac naukowych, grantów rektorskich, wyjazdów naukowych etc.

Wszelkie informacje będą publikowane jako posty na www oraz w zakładce Działalność – Konferencja SKNPG.