Dziękujemy Panu dr inż. Łukaszowi Machniakowi za opiekę nad KN Skalnik, Witamy Panią dr inż. Katarzynę Pasiut w gronie opiekunów KN Ceramika Artystyczna, Witamy KN Doktorantów AGH ECOnstruction

Spieszymy do Państwa z nowymi informacjami dotyczącymi opiekuństwa w kołach naukowych.

Po pierwsze, swoją misję związaną z opieką nad KN Skalnik zakończył właśnie Pan dr inż. Łukasz Machniak. Tym samym samodzielnym opiekunem koła pozostaje Pan dr inż. Michał Patyk. Bardzo Dziękujemy Panu doktorowi Łukaszowi za 15 lat opieki nad studentami KN Skalnik, życząc mu tym samym dalszych sukcesów w swej pracy zawodowej w AGH, a także w życiu rodzinnym. Gorące życzenia wszelkiego Powodzenia kierujemy również do Pana doktora Patyka.

Po drugie, swoją przygodę z KN Ceramika Artystyczna rozpoczyna Pani dr inż. Katarzyna Pasiut, stając się drugim obok Pana dr inż. Janusza Partyki opiekunem tej organizacji. Życzymy Pani Doktor oraz całemu kołu powodzenia oraz wszelkich sukcesów w swej ceramicznej przygodzie!

Na zakończenie, w gronie kół naukowych w pionie górniczym Serdecznie Witamy KN Doktorantów AGH ECOnstruction, które zawiązało się na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki. Jego opiekunem został Pan dr inż. Sebastian Pakuła. Witając życzymy Państwu równocześnie powodzenia w realizacji swych wszelkich działań.