W imieniu Jego Magnificencji Rektora AGH Pana prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki, Pani Prorektor ds Studenckich Pani prof. dr hab. Anny Siwik, Pana Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Pana prof. dr hab. inż. Marka Cały oraz Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG, bardzo dziękujemy za wielką aktywność (340 osób) naukową i organizacyjną kół naukowych (52 koła) w ramach konferencji.

Wszelkie dokumenty podsumowujące konferencję są dostępne na stronie www w zakładce Działalność/Konferencja SKNPG.

A teraz słów kilka o nagrodach dla laureatów.
Jak Państwo wiecie, poza splendorem i chwałą, które spływają na laureatów konferencji, zostały przygotowane dla nich nagrody, o których jeszcze raz krótko napiszemy:

a) laureaci I miejsca mogą opublikować artykuły stworzone na bazie zwycięskich referatów w specjalnym Zeszycie Naukowym AGH. Prosimy niniejszym laureatów o spokojną, acz systematyczną pracę nad tym materiałem. Będąc zgodnym z wytycznymi redakcyjnymi Wydawnictw AGH (http://www.wydawnictwo.agh.edu.pl/dla-autorow/) oraz po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji, wykonanych w formularzu recenzji (zostanie przesłany początkiem 2020), musi on trafić do Pełnomocnika Rektora AGH ds. KNPG do 28.02.2020 roku. O kwestiach operacyjnych związanych z tym procesem będziemy jeszcze informować,

b) laureaci I, II i III miejsc otrzymali bony na książki do realizacji w Kluboksięgarni Microscup, prowadzonej przez PWN i Fundację dla AGH. Instrukcja realizacji bonów na podstronie konferencji (Działalność/Konferencja SKNPG),

c) laureaci I, II i III miejsca wezmą udział w Wielkiej Studenckiej Majówce AGH, która planowana jest w drugiej połowie maja 2020.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wygłaszali referaty.