Z Wielką Radością i Gratulacjami pragniemy przekazać, że należące do pionu górniczego KN Zarządzanie (SKNZ) zdobyło II nagrodę w organizowanym przez Fundację dla AGH konkursie na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2019 roku.

Na pierwszym miejscu znalazło się natomiast KN Bozon, zaś na miejscu III KN Ekoenergia. W związku z bardzo niewielkimi różnicami Fundacja dla AGH postanowiła uhonorować wyróżnieniem również czwarte w rankingu KN Dahlta, czyli także koło z pionu górniczego. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce 13.01 w Klubie Studio, w trakcie Koncertu Noworocznego Fundacji dla AGH, Fundacji Academica oraz Stowarzyszenia Wychowanków AGH. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć pod https://photos.app.goo.gl/wwkXcauzQmzUsvQAA.

W ramach przygotowania do kolejnej, siódmej edycji konkursu, Fundacja dla AGH będzie zachęcać do podzielenia się spostrzeżeniami kół naukowych związanymi z kartą ocen oraz regulaminem konkursu, dążąc do tego, by forma konkursu była z roku na rok coraz lepsza. O formie tych konsultacji będziemy jeszcze informować.