National Mining University z Petersburga powrócił do organizacji konferencji Topical issues of Rational Use of Natural Resources, która miała się pierwotnie odbyć w maju w Petersburgu.

Ostatecznie odbędzie się ona on-line w dniach 17-19.06 (z przesyłaniem abstraktów do 31.05). Szczegóły można znaleźć pod http://myouth.spmi.ru/en. Po konsultacji z Panią Rektor pragniemy przekazać, że wracamy do organizacji naszej delegacji, oczywiście z wirtualną obecnością w tym wydarzeniu :-). Zapraszamy do niej te osoby, które miały uczestniczyć w naszej wyjazdowej delegacji; tak te, których wyjazd był już zaakceptowany do opłacenia, jak i te, które się wówczas zgłosiły, ale nie otrzymały finansowania. Obok powyższego podstawowym oczywiście warunkiem uczestnictwa jest bycie laureatem 60. Jubileuszowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH z grudnia 2019 lub uczestnikiem grantu MNiSW Najlepsi z Najlepszych 4.0.

Prosimy o potwierdzenia chęci udziału w tym wydarzeniu do 13.05 (środa) mailowo na adres Pełnomocnika KNPG prof. Pawła Bogacza.