Niezmiernie miło przekazać nam informację o sukcesie studentów AGH  –członków kół naukowych,

laureatów 60. Jubileuszowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH oraz uczestników grantu Najlepsi z Najlepszych 4.0, w XVI edycji konferencji Topical Issues of Rational Use of Natural Resources w Petersburgu, która odbyła się w w dniach 17-19 czerwca. Laureatami i zdobywcami tytułu The Best Speaker tejże konferencji zostali bowiem:
Olga Świniarska (KN Zarządzanie) – w sesji „Economics of sustainbility
and global investment trends”,
Justyna Ruchała, Jakub Broda (KNG Dahlta) – w sesji „Modern trends in
architecture and Urban planning”,
Adam Gorzolnik (KN Aksjator) – w sesji „Modern trends in architecture
and Urban planning”,
Daniel Janos (KNG Dahlta) – w sesji „Modern trends in architecture and
Urban planning”
– mgr inż. Katarzyna Styk (opiekun KN Zarządzanie) – w sesji doktorantów
„Topical issues and contradictions of modern society development”.

Ze względu na epidemię koronawirusa, w bieżącym roku konferencja odbyła się wyjątkowo w formule on-line, głównie z wykorzystaniem platformy Zoom. Zapewne związane z powyższym – duża dostępność i szeroka możliwość udziału, spowodowały, że w tym roku to wydarzenie naukowe pobiło wszelkie rekordy frekwencji. Brało w nim bowiem udział ponad 1050 uczestników z 50 krajów, reprezentując 180 uniwersytetów i obradując w 14-tu sekcjach tematycznych. W świetle powyższych danych tym bardziej należy docenić sukces naszych Kolistów. Serdecznie Gratulujemy :-).