W ślad za wcześniejszymi, wstępnymi informacjami, w imieniu Działu BHP zapraszamy do udziału w obowiązkowym dla grantowiczów szkoleniu z BHP, które w tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, odbędzie się w formie on-line („na Teamsie„).

Zostaną zorganizowane dwie tury tego szkolenia – 30 i 31.03. Pierwsza (w dniu 30.03) organizowana jest dla Kolistek i Kolistów działających w projektach konstrukcyjnych oraz związanych z pracami w laboratoriach, zaś druga (31.03), dla pozostałych grantowiczów i ich projektów (konferencje + badania naukowe z udziałem jedynie komputera, bądź wyjazdów terenowych). Obie tury szkolenia odbędą się w godz. 16:00-17:30. Formularz do zapisów znajdą Państwo tutaj. Szkolenia poprowadzą Panowie Krzysztof Lampa (Kierownik Sekcji BHP) oraz Łukasz Rzeźniewski (specjalista BHP). Prosimy, pamiętajcie, że powyższe szkolenia są zupełnie innymi szkoleniami (nastawionymi na sytuacje prograntowe) od tych, jakie przechodziliście rozpoczynając swe kształcenie w AGH. Nie można więc „zaliczyć” tego szkolenia tamtym uczestnictwem. Prosimy także o wybór odpowiedniej dla siebie tury szkoleniowej – 30 lub 31.03.

Korzystając z okazji przypominamy o ostatnim szkoleniu z Akademii Przedsiębiorczości, pt. Spółka z o.o. narzędziem rozwoju Twojego pomysłu, które odbędzie się także 30.03. Jego szczegóły, wraz z rejestracją, można znaleźć pod http://www.ctt.agh.edu.pl/fileadmin/default/templates/css/j/ctt/system/rwd/dokumenty/Grantobiorcy_szkolenia_harmonogram.pdf. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach 🙂