Przekazujemy Wam dwie ważne informacje dla osób, które już odbyły szkolenie BHP dla uczestników Programu Grant Rektora 2021, oraz dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

W związku z potrzebą wystawienia przez Sekcję BHP certyfikatów dla uczestników szkoleń, prosimy Kolistki i Kolistów, które/rzy uczestniczyli/ły w szkoleniu dla grantów innych, niż związane z konstrukcjami lub działaniami laboratoryjnymi, a więc w szkoleniu z dnia 31.03, o potwierdzenie swojej wówczas obecności. Doszło bowiem niestety do błędu w MS Teams (nieznanego pochodzenia) i nie utworzyła się w tym systemie lista obecności. Swą obecność wówczas można potwierdzić poprzez wypełnienie formularza przygotowanego przez URSS (Dziękujemy za niego), dostępnego pod https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=PwOxgOAhgkq7wPBf3M07yKIyHj9om2NFusYwMqOv2AhUNVYwWUtBVzM3OTBFOVk2TDRERjFBVVJZSC4u. Formularz będzie otwarty do 28.04. W przypadku uczestników szkolenia w dniu 30.03 nie ma obowiązku ponownego potwierdzenia obecności.

Zapraszamy wszystkich, którym ze względu na wypełnienie limitu miejsc w MS Teams nie udało się uczestniczyć w szkoleniu dla grantów konstrukcyjnych i laboratoryjnych (mamy informację o około 160 osobach, wiemy też, że mniej więcej taka ilość osób weszła na szkolenie bez wcześniejszego zarejestrowania się!). na dodatkowy termin szkolenia, które zostanie przeprowadzone przez Sekcję BHP. Zapraszamy te/tych Kolistki/Kolistów w dniu 5.05 o godz. 16:00. Miejscem tego szkolenia będzie znany już Państwu pokój Teams w ramach Akademii Przedsiębiorczości, a dokładnie kanał Szkolenie BHP dla uczestników Grantu Rektora AGH. Serdecznie zapraszamy 🙂