Z wielką radością informujemy, że dwa sposród Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego zostało laureatami w organizowanym przez Fundację dla AGH Konkursie na Najlepsze Studenckie Koło Naukowe AGH 2015!

Studenckie Koło Naukowe „Zarządzani „ działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii pod opieką dr inż. Pawła Bogacza zajęło prestiżowe II miejsce , otrzymując ufundowany przez nią voucher o wartości 3000 złotych.

NKN 1.jpg

Miejsce III zajęło Studenckie Koło Naukowe Geologów z Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska pod opieką prof. dr hab inż. Maciej Pawlikowskiego. Otrzymali oni tym samym voucher o wartości 2000 złotych.

NKN 2.jpg

Miejsce I zajęło Studenckie Koło Naukowe Eko-Energia z Wydziału Energetyki i Paliw.

NKN 3.jpg

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!
Niezmiernie cieszymy się z osiąnięć studentów i życzymy dalszych sukcesów!