Zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem zbliżającej się XXI Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH!

Program Bartkowa

Kilka uwag od Komitatu Organizacyjnego:

1. Odjazd autokarów z Krakowa ma miejsce  o godzinie 9:00 z parkingu przy Wydziale FiIS.
  2.  Maksymalny czas prezentacji to 10 minut.
  3. Prosimy o zapisywanie prezentacji w kilku różnych wersjach, w tym starszej wersji PowerPoint.
  4. Podczas prezentacji obowiązują stroje oficjalne (Panowie, nie zapomnijcie zabrać marynarek).
  5. Pierwszy dzień Konferencji zakończy wieczór integracyjny w stylu lat 70-tych, nie zapomnijcie o stylizacjach 🙂
  6. W związku ze zwiększoną liczbą grantów, a tym samym osób prezentujących realizację projektów grantowych oraz ich opiekunów naukowych, nie możemy uwzględnić w tym roku osób  zgłoszonych na listę rezerwową.
Kategorie: Bartkowa