W imieniu uczelnianego oddziału organizacji Electrical Engineering and Computer Sciences Students’ Club (EECSS) zapraszamy zainteresowane Koła do udziału w IV edycji Targów Projektów Akademickich,  odbywających się  24.05 w budynku A0.

Targi Projektów Akademickich to jednodniowe wydarzenie, skierowane do studentów, mające na celu umożliwienie im nawiązania kontaktów z biznesem i przemysłem. TPA ma wypełnić lukę i pomóc studenckim projektom. Targom Projektów Akademickich towarzyszą konkursy, m.in na najlepszy i najbardziej innowacyjny projekt.

IV edycja odbędzie się 24 maja 2017 roku w głównym gmachu Akademii Górniczo- Hutniczej A0.
Wydarzenie będzie mieć charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób. Trzecia edycja wydarzenia odbyła się 17 maja, udział wzięło ponad 30 projektów.

Podobnie jak przy pierwszej edycji, targi zakończyły się ogłoszeniem wyników konkursu na najbardziej innowacyjny projekt.

Szczegółowe informacje znajdują się pod http://eestec.agh.edu.pl/tpa/.

Kategorie: Zaproszenia