Informacje Bartkowa 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, że prace dotyczące konferencji są na ostatniej prostej. Ostatecznie do Bartkowej wyjedzie ponad 170 osób (prelegentów, opiekunów kół naukowych, organizatorów), reprezentując 115 projektów grantowych. To absolutny rekord frekwencji projektowej.


Powyższe fakty potwierdzają również ostatecznie informacje, które zostały w poprzednich newsletterach, że niestety nie uda się stworzyć listy rezerwowej na wyjazd. Mamy bowiem zajęte wszystkie miejsca w ośrodku w Bartkowej. Zapraszając wszystkich wyjeżdżających na piątek na godz. 8:45 przed budynek U2, przedstawiamy ramowy program konferencji, a także dodatkową garść informacji organizacyjnych. 

Wszystkich opiekunów kół, którzy mieliby jednak takową szansę prosimy o rozważenie możliwości przybycia do Bartkowej na Spotkanie Opiekunów Kół z Panią Rektor, które będzie miało miejsce w sobotę o godz. 18:00. To jedyna taka okazja w ciągu roku do wymiany poglądów, a także dokonania strategicznych ustaleń dla działań całego studenckiego ruchu naukowego na przyszłość.