Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w 58. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego, która odbędzie się 7 grudnia br. na terenie naszej Alma Mater. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji.

1. Zgłoszenia rozpoczynają się 12 listopada i potrwają do 26 listopada (23.59) br.
  2. Regulamin oceny referatów – do pobrania tutaj
  3. Sposób zgłaszania referatów i streszczeń – formularz dostępny w w/w terminie w zakładce 58. Konferencja KNPG.
  4. Serdecznie zapraszamy studentów z poza Pionu Górniczego, studentów z innych uczelni krajowych i zagranicznych – jako prelegenci nie uczestniczą oni w ocenie konkursowej.
  5. Zachęcamy studentów do współtworzenia Komitetu Organizacyjnego tej konferencji –  zgłoszenia drogą mailową bezpośrednio do Pełnomocnika.

Nasza konferencja jest największą studencką Konferencją w kraju, pozwólmy się jej rozwijać!