Akademia Górniczo-Hutnicza otrzymała zaproszenie do udziału w konferencji „Topical Issues of Rational Use of Natural Resources” w Sankt Petersburgu, która będzie odbywać się w dniach 18-20 kwietnia 2018 roku. Bardzo miło nam przekazać, że głównie wezmą w niej udział laureaci 58. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego.

Obecnie trwają konsultacje Władz Rektorskich z Władzami Dziekańskimi wydziałów, związanych z zakresem tematycznym konferencji, dotyczące sposobu i zakresu finansowania delegacji.

Wszelkie działania Pragnę będą musiały być bardzo szybkie, gdyż ze strony wyjeżdżających do 26 lutego muszą powstać materiały do publikacji (w języku angielskim lub rosyjskim). Wyjazd wiąże się również z koniecznością posiadania ważnego (minimum do 31.12.2018) paszportu. Informację o możliwość wyjazdów poszczególnych laureatów uzyskać można od opiekunów Kół Naukowych.