W imieniu Krakowskiego Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o. zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Tech Start-up. Poniżej przedstawiamy szczegóły tego zaproszenia.
W ramach przedsięwzięcia INNOAGH TECH START-UP school uruchomione zostaną już w kwietniu bezpłatne, profesjonalne warsztaty z udziałem uznanych ekspertów i praktyków, obejmujące kluczowe zagadnienia rozwoju akademickich startupów technologicznych pn. „Zbuduj swój start-up”. Propozycja skierowana jest do pracowników, doktorantów i studentów AGH rozważających wprowadzenie na rynek swoich pomysłów, rezultatów badań na drodze budowy i rozwoju technologicznego startupu. Wszystkich chętnych zainteresowanych zgłoszeniem się na warsztat zapraszamy na spotkanie informacyjne, w ramach którego zostanie przedstawiony cel, program, produkty i formuła warsztatów. Spotkanie odbędzie się już 28 lutego 2018 roku, o godzinie 13.00, w Auli Głównej AGH (bud. A-0). Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w powyższym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na naszej stronie pod adresem: http://www.innoagh.pl/oferta/tech-start-up-school/zbuduj-swoj-start-up/ Tam znajdziecie Państwo również program spotkania. Liczba miejsc ograniczona! Warsztat „Zbuduj swój start-up” realizowany jest przez INNOAGH w strategicznym partnerstwie z InnoEnergy Central Europe sp. z o.o..