WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN AKSJATOR dr inż. Henryk Ciurej,
dr inż. Michał Betlej
 47 72 hciurej@agh.edu.pl / mbetlej@agh.edu.pl
KN BUDOWNICTWA I GEOMECHANIKI dr inż. Daniel Wałach,
mgr inż. Justyna Jaskowska-Lemańska
21 34 / 20 63 walach@agh.edu.pl / lemanska@agh.edu.pl
KN DETONATOR mgr inż. Michał Dworzak 29 41 dworzak@agh.edu.pl
KN EKOSPIRIT dr inż. Małgorzata Pawul,
dr inż. Waldemar Kępys
41 21 /  40 18 pawul@agh.edu.pl / kepys@agh.edu.pl
KN FILAR dr inż. Krzysztof Skrzypkowski,
dr inż. Zbigniew Kuczera
21 60 / 21 63 skrzypko@agh.edu.pl / zkuczera@agh.edu.pl
KN INSPEKTOR dr inż. Artur Bator  45 09 abator@agh.edu.pl
KN KLIWENT dr inż. Marek Korzec,
dr inż. Kazimierz Piergies
 20 89 mkorzec@agh.edu.pl / piergies@agh.edu.pl
KN SEPARATORdr Anna Hołda,
dr inż. Aldona Krawczykowska
21 73 / 45 61 turno@agh.edu.pl / Aldona.Krawczykowska@agh.edu.pl
KN SKALNIK dr inż. Michał Patyk 21 10 mpatyk@agh.edu.pl
KN ZARZĄDZANIE mgr inż. Katarzyna Styk21 27styk@agh.edu.pl
KN LIGNUMw rejestracji
WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KNG DAHLTA dr inż. Tadeusz Szczutko 23 23 szczutko@agh.edu.pl
KNGK GEOINFORMATYKA dr inż. Paulina Lewińska,
dr inż. Stanisław Szombara
22 69 / 23 05 lewinska@agh.edu.pl / szombara@agh.edu.pl
KN OCHRONY ŚRODOWISKA dr inż. Robert Mazur,
dr inż. Zbigniew Kowalewski
46 06 / 52 14 mazur@agh.edu.pl / kowalew@agh.edu.pl
KN INŻYNIERII OCHRONY POWIETRZA dr inż. Robert Oleniacz,
dr inż. Paweł Szczygłowski,
dr inż. Marek Bogacki
45 03 / – / 45 03 oleniacz@agh.edu.pl / – / bogacki@agh.edu.pl

WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN AGH DRONE ENGINEERING mgr inż. Tymoteusz Turlej 31 00 turlej@agh.edu.pl
KN AGH MARINES dr hab. inż. Bartłomiej Borkowski 34 16 bborkow@agh.edu.pl
KN AKUSTYKI ARCHITEKTONICZNEJ dr inż. Adam Pilch 35 07 apilch@agh.edu.pl
KN ELECTROSONUS dr inż. Tomasz Korbiel 36 71 korbiel@imir.agh.edu.pl
KN INŻYNIERII AKUSTYCZNEJ dr inż. Dorota Czopek,
mgr inż. Daniel Tokarczyk
31 66 dorota.czopek@agh.edu.pl
KN LABACOUSTICS dr inż. Paweł Pawlik 36 71 pawlik@agh.edu.pl
KN MECHANICAD dr inż. Wojciech Horak 44 18 horak@agh.edu.pl
KN MECHANIKÓW ENERGETYKÓW dr inż. Jerzy Wojciechowski 48 72 jwojcie@agh.edu.pl
KN MECHANIKÓW GÓRNIKÓW dr hab. inż. Piotr Kulinowski 30 51 piotr.kulinowski@agh.edu.pl
KN NOBEL dr inż. Tomasz Krakowski,
dr inż. Grzegorz Olszyna
33 59 / 36 82 krakowsk@agh.edu.pl / olszyna@agh.edu.pl
KN ŻUBR dr hab. inż. Janusz Piechowicz 36 20 piechowi@agh.edu.pl
WYDZIAŁ WIERTNICTWA, NAFTY I GAZU
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN COSMODRILL dr inż. Adam Jan Zwierzyński 37 84 zwierzyn@agh.edu.pl
KN GEOWIERT prof. dr hab. inż. Tomasz Śliwa,
mgr inż. Anna Sojczyńska,
mgr inż. Tomasz Kowalski
22 17 / 22 02 / 22 06 sliwa@agh.edu.pl / anbieda@agh.edu.pl / tkowal@agh.edu.pl
KN NAFTA I GAZ dr inż. Damian Janiga,
dr inż. Tomasz Włodek
22 18 / 36 68 janiga@agh.edu.pl / twlodek@agh.edu.pl
KN ZDRÓJ mgr inż. Michał Maruta 36 44 maruta@agh.edu.pl
KN DOKTORANTÓW MANIFOLD w rejestracji
WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN AZYMUT dr inż. Jerzy Zasadni,
mgr inż. Andrzej Świąder
47 41 jerzyzasadni@geol.agh.edu.pl / andrzej.swiader@agh.edu.pl
KN GEOFON dr inż. Anna Kwietniak 24 16 kwietniak.agh@gmail.com
KN GEOLOGÓW dr hab. Jaroslav Prsek  24 47 prsek@yahoo.com
KN GEOTURYSTYKA dr Elżbieta Gałka 24 19 egalka@agh.edu.pl
KN GEOS INFORMATICA mgr inż. Kamil Szostek 49 31 szostek@agh.edu.pl
KN GRZAŁA dr inż. Mirosław Janowski 38 40 janowski@agh.edu.pl
KN HYDRO prof. dr hab. inż. Kajetan d’Obyrn 47 89 dobyrn@agh.edu.pl
KN KIWON dr inż. Grzegorz Machowski 24 30 machog@agh.edu.pl
KN ROCK&OIL dr Adam Kowalski  38 85 akowalsk@agh.edu.pl
KN SIGMA dr inż. Robert Kaczmarczyk 39 76 robertk@agh.edu.pl
KN STRATI dr inż. Michał Korbicki 39 41 krobicki@geol.agh.edu.pl
WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN DOKTORANTÓW PROJEKT DOKTOR prof. dr hab. inż. Joanna Kulczycka 42 91 jkulczyc@agh.edu.pl
KN AUDYTOR prof. dr hab. inż. Bogusława Bek – Gaik  42 17 bbek@zarz.agh.edu.pl
KN EKONOMETRYK dr Jacek Wolak 42 70 jwolak@agh.edu.pl
KN EKONOMII dr hab. inż. Natalia Iwaszczuk 42 90 niwaszcz@zarz.agh.edu.pl
KN KADRA dr Wojciech Kowalik 43 08 wkowalik@zarz.agh.edu.pl
KN MAKLER dr inż. Stanisław Urbański 42 16 surbansk@zarz.agh.edu.pl
KN MENADŻER JAKOŚCI dr inż. Bartosz Soliński 42 82 bartosz.solinski@zarz.agh.edu.pl
KN MENEDŻER PRODUKCJI prof. dr hab. inż. Wiktor Kubiński 43 24 kubinski@agh.edu.pl
KN MENTOR dr inż. Jerzy Duda  43 25 jduda@zarz.agh.edu.pl
KN PROMOTE.ME dr inż. Ewa Prymon-Ryś 42 65 eprymon@zarz.agh.edu.pl
KN SIBUD prof. dr hab. inż. Jerzy Mikulik  45 08 jmikulik@zarz.agh.edu.pl
KN TRANSPEED dr hab. inż. Marek Karkula 43 30 mkarkula@zarz.agh.edu.pl
KN uKOD prof. dr hab. inż. Lubomyr Petryszyn 43 42 petryshynL@poczta.fm
WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN ADAMANTIUM dr Wiktor Niemiec 43 30 mkarkula@zarz.agh.edu.pl
KN ALLCHEMIA dr inż. Katarzyna Fendrych 47 53 barczyk@agh.edu.pl
KN CERAMIKA ARTYSTYCZNA dr hab. inż. Janusz Partyka 36 54 partyka@agh.edu.pl
KN CERAMIT dr inż. Łukasz Gołek 51 90 golek@agh.edu.pl
KN NUCLEUS dr inż. Juliusz Leszczyński 25 35 Juliusz.Leszczynski@agh.edu.pl
KN ŻELI BETĄ dr inż. Łukasz Kołodziej  45 64 lukasz.kolodziej@agh.edu.pl
WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN ENACTUS dr Tomasz Piróg  42 50 tpirog@agh.edu.pl
KN ITBERIES mgr inż. Jarosław Królewski 43 45 jaroslaw.krolewski@agh.edu.pl
KN KULTUROZNAWCZE prof. dr hab. Zbigniew Pasek  43 64 pasek@agh.edu.pl
KN STUDENTÓW SOCJOLOGII dr hab. Jacek Gądecki 42 79 jgadecki@agh.edu.pl
WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN MODELOWANIA W FINANSACH prof. dr hab. inż. Maciej Skulimowski 28 12 ams@agh.edu.pl
WYDZIAŁ MATEMATYKI STOSOWANEJ
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN MODELOWANIA FINANSOWEGO dr inż. Jerzy Dzieża  44 00 dzieza@agh.edu.pl
WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN LIDER dr inż. Bożena Boryczko 45 95 bbor@agh.edu.pl
STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH
Koło NaukoweOpiekunTelefone-mail
KN BLABEL mgr Anna Cisowska mgr Magdalena Frączek mgr Magdalena Pabisiak cisowska@agh.edu.pl / fraczekm@agh.edu.pl / mpabis@agh.edu.pl