W imieniu Pani Anny Żmudy-Muszyńskiej – Rzecznik Prasowej AGH, przesyłamy poniżej prośbę (przy okazji wskazując, że absolutnie i w 100% ją popieramy, mówiąc jedno: SZCZEPMY SIĘ).

„Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie polecam Wam skorzystanie z nakładki „AGH się szczepi”. Taką nakładkę można nałożyć na zdjęcie profilowe Państwa Wydziałów, jednostek. Proszę też o przekazanie poniższego maila do administratorów Państwa kont wydziałowych, do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów, do kół naukowych z Państwa Wydziałów i organizacji zrzeszonych wokół wydziałów.

Cel jest prosty – pokazać w mediach społecznościowych nasze zaangażowanie w temacie szczepień i przykryć głos antyszczepionkowców. Zależy nam też bardzo na pokazaniu skali – cała społeczność AGH się szczepi i do tego serdecznie namawiamy i zachęcamy. Prosta nakładka – a sygnał na zewnątrz jest jednoznaczny. Oczekiwanie władz uczelni w tej kwestii jest też jednoznaczne – Kolegium Rektorskie chce żebyśmy wszyscy jak najszerzej włączyli się w promocję szczepień.

Do dyspozycji macie Państwo dwie nakładki. Taką jak widać na zdjęciu profilowym AGH i druga widoczna jest np. na profilu Pana Rektora na Facebooku.

Jak dodać nakładkę na zdjęcie profilowe?

1. Trzeba wejść na tę stronę: https://www.facebook.com/profilepicframes
2. Tutaj wybieramy na jaki profil chcemy dodać:

3. W wyszukiwarce wpisujemy „AGH się szczepi I” lub „AGH się szczepi II”

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Żmuda-Muszyńska”