W imieniu Jego Magnificencji Rektora AGH – Pana prof. dra hab. inż. Jerzego Lisa, Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami – Pana prof. dra hab. inż. Marka Cały, a także Komitetu Organizacyjnego obchodów, na czele z Panem dr hab. inż. Markiem Borowskim, prof. AGH, zapraszamy Państwa, całą społeczność kół naukowych do Świętowania BARBÓRKI, co będziemy czynić 4.12 oraz w dniach 8-9.12.

Program obchodów związanych z tym świętem można znaleźć pod https://www.agh.edu.pl/wydarzenia/detail/s/barborka-2022-obchody-gorniczego-swieta-w-agh oraz w szczegółach pod http://barborka.agh.edu.pl/index.html. Do zobaczenia :-).
W naszych działaniach związanych ze świętowaniem my koncentrujemy się głównie oczywiście na 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH. W tej kwestii z wielką radością pragnę przekazać, że:
– partnerem głównym konferencji została firma GlobalLogic (https://www.globallogic.com/pl/), należąca do koncernu Hitachi, jeden ze światowych liderów rozwiązań informatycznych, głównie dla branż przemysłu wytwórczego. Ufundowała ona dodatkowe nagrody dla laureatów konferencji :-). Partnerami konferencji zostały także Fundacja dla AGH oraz przedsiębiorstwo Łysoń, pomagając nam w organizacji Uroczystego podsumowania konferencji i zapewnieniu słodkiego, miodnego co nieco dla uczestników,
– na https://www.agh.edu.pl/wydarzenia/detail/s/63-barborkowa-konferencja-studenckich-kol-naukowych-agh znalazł się już pełen opis i agenda naszej konferencji. Dziękujemy Centrum Komunikacji Promocji za przygotowanie i publikację tego newsa.:-),
przesyłamy do wykorzystania projekty: zaproszenia, slajdu początkowego i opisowego konferencji, identyfikatora oraz plakatów, w tym wersji niewypełnionej nazwami sekcji. Znajdziecie je Państwo pod: https://drive.google.com/drive/folders/1fsAOhVrCxEXJfL1G8xS9xXv5IPu3rBkx. Są one do ewentualnego wykorzystania przez KN (do czego Serdecznie zapraszamy). Życzymy przyjemnej i pozytywnej pracy z tym materiałem.