W imieniu Prorektora AGH ds Studenckich – Pana prof. dra inż Rafała Dańko ds Studenckich, z wielką przyjemnością przekazujemy do wiadomości komunikat dotyczący wysokości tegorocznych stypendiów z Funduszu stypendialnego.

Prosimy spojrzeć w plik poniżej. Niezwykle się cieszymy, że wartości tych stypendiów wzrosły w stosunku do poprzedniego okresu. Miło nam także przekazać, że po kilku nieprzespanych pełnomocniczych nocach zakończył się proces oceny wniosków złożonych o stypendia rektora za osiągnięcia naukowe (jeden z elementów Funduszu stypendialnego). Wśród ponad 140 złożonych wniosków 99% z nich dotyczyło wyników prac członków kół naukowych. Brawo Koliści :-). W niedługim czasie odpowiednie informacje o przyznanych świadczeniach powinny trafić bezpośrednio do wnioskujących.