W imieniu Prorektora ds. Współpracy Pana prof. Rafała Wiśniowskiego oraz Centrum Spraw Międzynarodowych AGH zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt.: „The Impact of Internationalization on the Openness and Tolerance of the University Environment”, która odbędzie się już jutro – 19.04 w Auli U2 Akademii.

Formularz rejestracyjny oraz wszelkie informacje dotyczące programu znajdują się na stronie konferencji: www.wtpagh.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydarzenie będzie transmitowane online na żywo na stronie wydarzenia. Tematem przewodnim wydarzenia będzie wpływ internacjonalizacji na otwartość i tolerancję środowiska akademickiego AGH i uczelni partnerskich. Serdecznie zapraszamy do udziału :-).

Kategorie: Zaproszenia