Prezentujemy Państwu poniżej wyniki wewnętrznego konkursu.

Biegniemy z informacją, że w dniu dzisiejszym, komisja składająca się z:
1. Prorektora AGH ds. Studenckich AGH – prof. dr hab. inż. Rafał Dańko,
2. Pełnomocnika Rektora AGH ds. Kół Naukowych Obszaru Czerwonego –  dr inż. Joanna Augustyn-Nadzieja,
3. Pełnomocnika Rektora AGH ds. Kół Naukowych Obszaru Zielonego –  dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. AGH,
4. Pełnomocnika Rektora AGH ds. Kół Naukowych Obszaru Czarnego – dr inż. Paweł Janowski,
5. Przedstawiciela Centrum Transferu Technologii – mgr Aneta Dygas,
na bazie przesłanych wniosków zakwalifikowała do dalszego procedowania w systemie eCOP, pozwalającym na złożenie wniosku w Ministerstwie Edukacji i Nauki:
a) z grupy 3 następujące wnioski (spośród siedmiu złożonych):
– KN Avader (WEAIiIB),
– KN BioMedical Imaging (WEAIiIB),
– KN Ekospirit (WILiGZ),
b) z grupy 10 wszystkie złożone wnioski, a są to:
– KN AGH Drone Engineering (WIMiR),
– KN AGH Space Systems (WIMiR),
– KN Bozon (WFiIS),
– KN Kinematics (WIMiR),
– KN Mechatronics (WIMiR).
Z ważnych informacji technicznych ze strony COP:
– w dniu jutrzejszym (19.10) konkurs zostanie uruchomiony w eCOP. Wniosek konkursowy należy zarejestrować do 26.10,
 ostateczne wnioski muszą być przesłane do COPu do godziny 10:00 w dniu 2.11, po wcześniejszym przeprowadzeniu wniosku przez akceptację Władz Wydziału i zdobyciu podpisu Pana Rektora.
Już dziś z góry dziękując w naszym imieniu za wsparcie, przekazujemy również wiadomość od Pani Anety Dygas z CTT, która chętnie pomoże Państwu w opisaniu w części dotyczącej komercjalizacji. Namiary na Panią Anetę znajdziecie pod: https://skos.agh.edu.pl/osoba/aneta-dygas-8673.html.
Mocno trzymamy kciuki za pomyślność prac i dopięcie czasowe wniosków. Bardzo wierzymy w zgłoszone przez Was pomysły, mając nadzieję, że Ministerstwo także je doceni swym wsparciem.