W imieniu KN Zarządzanie (SKNZ) zapraszamy 4-osobowe drużyny studenckie do wzięcia udziału w III edycji LEANathonu, czyli hacathonu dla studentów, obejmującego tematykę Lean Management w ujęciu praktycznym, który odbędzie się w dniach 27-28.10 na terenie naszej Alma Mater.

W ramach konkursu drużyny będą starały się przez 24 godziny wypracować z użyciem zasad, metod i narzędzi Lean Management rozwiązanie pewnego zadanego problemu. Będzie to realne wyzwanie zadane przez firmę produkcyjną, czy to logistyczne, czy związane z procesem produkcyjnym. Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów uczelni z całej Polski. Link do zapisów znajdziecie pod a opis wydarzenia na stronie organizatora . Serdecznie zapraszamy do udziału :-).

Kategorie: Konkursy