W związku z trwającą pandemią przekazujemy Państwu komunikat Pana Prorektora prof. Rafała Dańko.

Niestety, wobec wydarzeń z ostatnich godzin, związanych z organizacją na kampusie hucznych spotkań o charakterze towarzysko-świątecznym, Pan Prorektor ds. Studenckich, prof. Rafał Dańko oraz Centrum Spraw Studenckich AGH wystosowują niniejszy, gorący apel o „(…) zaniechanie ze skutkiem natychmiastowym organizacji wszelakich spotkań w formie stacjonarnej na rzecz formy zdalnej. Niepokojące dane dotyczące ciągle rosnących ofiar wirusa, jak też wzrostu ilości osób zakażonych sprawia, że należy za wszelką cenę ograniczyć ryzyko zakażeń. Niestety, z przykrością stwierdzamy, że niektórzy studenci działający w organizacjach studenckich zupełnie ignorują ryzyko zakażeń i organizują na terenie kampusu spotkania o charakterze towarzysko-świątecznym, co w obliczu aktualnej sytuacji społecznej uważamy za mocno nieodpowiedzialne i niedopuszczalne. Bardzo prosimy o rozważne podejście i maksymalne ograniczenie kontaktów osobistych wśród studentów. Jednocześnie życzymy spokojnych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych osób, a w nowym roku 2022 wszelkiej pomyślności, zdrowia i odwagi w realizacji marzeń.”

Szanowni Państwo, Kolistki i Koliści SKN AGH, w pełni dołączamy się do apelu Pana Rektora oraz Centrum Spraw Studenckich. Bądźmy rozważni oraz odpowiedzialni i traktujmy obecną sytuację naprawdę bardzo poważnie. Chodzi w niej o zdrowie a nawet życie zarówno Państwa, jak i innych osób.

Kategorie: Ważne