W dniu 01 października 2016 roku pragniemy serdecznie podziękować za wieloletnią współpracę, wsparcie merytoryczne i poświęcony dla Kół Naukowych Pionu Górniczego czas Pełnomocnikowi Rektora ds. Kół Naukowych Panu dr inż. Mieczysławowi Ślósarzowi. Jednocześnie gorąco witamy nowego Pełnomocnika, którym został dr inż. Paweł Bogacz.

Z dniem 01.10.2016 roku Pani Rektor prof. dr hab. Anna Siwik powierzyła obowiązki Pełnomocnika Rektora AGH ds Kół Naukowych Pionu Górniczego Panu dr inż. Pawłowi Bogaczowi z Katedry Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii.

Jak mówi sam dr inż. Paweł Bogacz:

„Będzie dla mnie radością pracować z Państwem i pomagać naszym młodym naukowcom, zrzeszonym w kołach naukowych w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Dołożę wszelkich starań, aby studencki ruch naukowy rozwijał się z taką mocą, z jaką odbywało się to w ostatnich latach, w czym bardzo duża zasługa Pana dr inż. Mieczysława Ślósarza, któremu chciałem w tym miejscu bardzo podziękować.”

Panowie będą współpracować przez najbliższy kwartał będą współpracować, by w jak najlepszy merytorycznie sposób zakończyć projekty związane z rokiem akademickim 2015/2016.
Jednakże we wszelkich sprawunkach dotyczących Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego należy zgłaszać się do Pana dr inż. Pawła Bogacza – pok. 303A, pawilon A1. Konsultacje mogą odbywać się w środy w godzinach 11:00-14:00 oraz w czwartki. Do dyspozycji zainteresowanych jest również mail bogacz@agh.edu.pl oraz telefony: 617- 21-27  oraz 606 212 820.
Życzymy powodzenia i owocnej współpracy!