Biegniemy z kolejnymi informacjami dotyczącymi zmian na stanowiskach opiekunów kół naukowych, który to proces wciąż biegnie. Panta rhei :-).

Pragniemy przekazać, że po dziesięciu latach z funkcji opiekuna Koła Naukowego Ekonomii zrezygnowała Pani dr hab. inż. Natalia Iwaszczuk, prof. AGH. Gorąco dziękujemy Pani Profesor za serce i trud włożony w tym czasie w opiekę nad kołem. Dziękujemy także za wiele ciekawych wspólnych rozmów oraz wielkie pokłady pomocy dla kół naukowych, przede wszystkim na macierzystym Wydziale Zarządzania! Życzymy samych sukcesów w dalszej drodze zawodowej, w tym dziekańskiej, oraz w życiu osobistym. Nowym opiekunem koła został Pan dr Bartosz Łamasz (blamasz@zarz.agh.edu.pl), który dołączył do dotychczasowej drugiej obok Pani Profesor opiekunki koła – Pani dr Justyny Ostrowskiej (vel Muweis).
Z funkcji opiekuna KN Cosmodrill zrezygnował także Pan dr inż. Adam Jan Zwierzyński, założyciel koła w roku 2017. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za opiekę nad kołem, a także za jego rozwinięcie do pozycji jednego z kół kosmicznych w Akademii, życząc również wszelkich sukcesów w dalszej pracy zawodowej a także w realizacji celów osobistych. Nowym opiekunem KN Cosmodrill został Pan mgr inż. Przemysław Toczek (toczek@agh.edu.pl).

Życzymy nowym Opiekunom wszelkiego powodzenia w realizacji swej opiekuńskiej misji i związanych z nią pasji oraz fantastycznych przeżyć :-).