W imieniu Pana Łukasza Rzeźniewskiego z Sekcji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AGH bardzo dziękujemy za udział w szkoleniach BHP, a w ich ramach także za szkolenie w dniu 27.04, które było dedykowane dla liderów projektów grantowych.

Niezmiernie ucieszyła nas duża aktywność i zainteresowanie Kolistów poruszanymi kwestiami, co podbiła prawie godzinna dyskusja po zakończeniu tego spotkania. Bardzo Dziękujemy :-). Jak pamiętają uczestnicy szkolenia, w jego trakcie Pan Łukasz omówił między innymi projekt listy kontrolnej BHP (tzw. check listy BHP), której docelowe przygotowanie ma posłużyć do określenia mapy zagrożeń i przeciwstawiającego się im systemu zapobiegania i zabezpieczenia, w tym w ramach powstającego Studenckiego Centrum Konstrukcyjnego AGH. Kontynuując te prace, poniżej przekazujemy dzisiejszy obraz tej check listy, prosząc niniejszym liderów projektów grantowych, Opiekunów Kół oraz Zarządy Kół o lekturę tego materiału, a następnie o uzupełnienie tej karty w aspekcie swych kołowych działań, a dalej odesłanie jej do Pana Łukasza Rzeźniewskiego (lar@agh.edu.pl). Obok samego wypełnienia i odesłania tej listy jesteśmy także w pełni otwarci na wszelkie Państwa propozycje i sugestie dotyczące tego narzędzia.