Dziękujemy za liczną obecność Kolistek i Kolistów z kół na wczorajszym szkoleniu z prowadzenia i rozliczania grantów (w szczytowym momencie było to 95 osób).

W imieniu Pani Karoliny Sochackiej  i Pani Sylwii Świerk z Działu Spraw Studenckich, poniżej przekazujemy prezentację pokazywaną w trakcie meetingu. Życzymy przyjemnej i pozytywnej pracy z tym materiałem. Pani Karolina i Pani Sylwia oraz Pan Pełnomocnik pozostają do dyspozycji w kwestii rozwiewania wszelkich ewentualnych niejasności związanych z realizacją Waszych projektów, trzymając mocno kciuki za ich fantastyczne wyniki i efekty.
Przed realizatorami Grantów Rektora AGH 2022 jeszcze jedno obowiązkowe szkolenie – szkolenie z BHP. Przypominamy, że jest ono obowiązkowe dla wszystkich uczestników projektów. W kwestii terminu i sposobu jego organizacji czekamy na informacje z Sekcji BHP naszej Alma Mater. Gdy tylko je dostaniemy, od razu przekażemy je do kół.