W imieniu Prorektora AGH ds. Kształcenia – prof. dr hab. inż. Wojciecha Łużnego, Zespołu ds. Promocji Kształcenia, na czele z Panem Kierownikiem Hubertem Bubrowskim, a także swoim własnym, serdecznie zapraszamy koła naukowe obszaru zielonego do udziału w Wirtualnym Otwartym AGH, który odbędzie się 22.04.

Szczegóły samego wydarzenia można znaleźć pod https://www.agh.edu.pl/wydarzenia/info/article/wirtualny-dzien-otwarty-agh-22-kwietnia-2022/. Niniejszym zapraszamy natomiast przedstawicieli wszystkich kół do zgłaszania chęci zaprezentowania owoców swojej dotychczasowej działalności w ramach tego wydarzenia, prosząc zainteresowanych o wypełnienie formularza przedstawionego w pliku pod tekstem i jego następnie odesłanie w nieprzekraczalnym terminie do 18.03 na studiuj@agh.edu.plJedno koło może zgłosić za jego pośrednictwem kilka projektów/pokazów/eksponatów/tematów. Podobnie do zeszłorocznej edycji Dzień Otwarty będzie w formie online, lecz nie będzie łączenia się z kołami/laboratoriami, a będzie to spotkanie w studiu na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej, transmitowane stamtąd na żywo. Na opowiedzenie w czasie WDO o swoim pomyśle, projekcie, badaniach będzie więc dosłownie minuta lub dwie. Zgłaszając się, proszę więc wybrać najciekawsze aspekty, najbardziej uderzające, wybuchowe, rekordowe czy po prostu zapadające w pamięć fakty czy „zabawki” i być gotowym do szybkiej prezentacji. Do rozmowy na żywo proszę także wytypować najbardziej medialnych przedstawicieli (najlepiej ok. dwóch/dwie/dwoje), tzn. potrafiących dynamicznie i z pasją powiedzieć te kilka zdań na temat projektu. Uwaga, uwaga, zgłoszenia obejmują wyłącznie studentów! Serdecznie zapraszamy do udziału :-).