W imieniu Pani Prorektor Anny Siwik, Działu Nauczania i Działu Promocji oraz Pełnomocników Rektora ds. Kół Naukowych pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do uczestnictwa w projektach promocyjnych i edukacyjnych, realizowanych przez w/w jednostki organizacyjne Akademii.

Są to przede wszystkim, ale nie tylko, akcje:
AGH Podaj dalej – uczestnictwo w targach edukacyjnych, współpraca ze szkołami średnimi na terenie AGH oraz w postaci wyjazdów do nich, szczególnie w okresie wiosennym,
AGH Junior – organizacja lekcji i warsztatów dla dzieci przedszkolnych oraz dzieci ze szkół podstawowych,
Dzień Otwarty AGH –  w tym roku odbywający się w  dniu 21 kwietnia,
Uroczysty Finał Olimpiady o Diamentowy Indeks –  w dniu 2 czerwca laureaci Olimpiady pojawią się na AGH, by odebrać dyplomy – planowana jest w tym dniu organizacja pokazu działalności kół naukowych AGH.
Zapraszamy koła do włączenia się w te oraz inne akcje promocyjno-edukacyjne, prosząc zainteresowanych o wypełnienie tabeli i następnie odesłanie jej na adres kbrzoz@agh.edu.pl (Pani Katarzyna Brzozowska; Kierownik Zespołu ds Promocji Kształcenia i Studiów Podyplomowych; Dział Nauczania).

Liczymy na szeroki udział Kół Naukowych w powyższych działaniach 🙂