W imieniu Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego AGH, a przede wszystkim Uczelnianego Studenckiego Komisarza Wyborczego – Pani Klaudii Kubackiej, przekazujemy informację (a w załącznikach odpowiednie Zarządzenie USKW nr 2/2023) o trwającym procesie deklaracji kół naukowych do Bloków tematycznych, który trwa do 14.02.

Deklaracji Bloku można dokonać za pomocą formularza na platformie Microsoft Forms, do którego link przesyłamy poniżej. Formularz ten powinien być wypełniony przez Przewodniczącego/Prezesa Koła Naukowego, po konsultacji z Opiekunem Koła. Link do formularza dla Kół Naukowych, to: https://forms.office.com/e/dFnXeSFFfz . Serdecznie prosimy o złożenie deklaracji :-).
Dodatkowo, przedłużono okres przyjmowania zgłoszeń na kandydatów do Rady Kół Naukowych 2. kadencji do 15.02. Sposób przekazywania zgłoszeń pozostaje bez zmian, zgodnie z Zarządzeniem USKW nr 1/2023, które przesyłałem pierwotnie w newsletterze 4/2023. Dla przypomnienia załączamy je poniżej, wraz ze wzorem Oświadczenia Kandydata. Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń :-).