W imieniu Centrum Komunikacji i Marketingu AGH zapraszamy do współtworzenia Tik-Tok’a AGH.

„Chcecie, aby o Waszym kole lub organizacji usłyszało jeszcze więcej osób? Chcecie wypromować swoją działalność, pokazać od kuchni nad czym ciekawym pracujecie lub tworzyć nowe trendy i wyzwania prosto z serca Kampusu AGH? Serdecznie zapraszamy reprezentantów kół naukowych i organizacji studenckich na piątkowe spotkanie z Sekcją Mediów i Mediów Społecznościowych AGH, dotyczące współtworzenia AGH-owskiego TikTok’a. Zakładamy nowy kanał społecznościowy i chcemy tworzyć go razem z Wami – członkami i członkiniami kół naukowych i organizacji studenckich. W Wasze ręce oddajemy narzędzie, dzięki któremu o kole dowie się więcej osób, ale także dzięki któremu będziecie mogli pokazać Waszą studencką codzienność, spotkania, prace, zajęcia, życie na kampusie i Miasteczku w mniej standardowy i luźniejszy sposób niż post na Facebooku :-).” Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy piątek 15 października o godz. 12.00 w Auli AGH w Budynku Głównym AGH (paw. A0).

Kategorie: Zaproszenia