W imieniu Rady Kół Naukowych AGH zapraszamy do udziału w programie szkoleń pt. „Koła Naukowe +”, który będzie realizowany 19.11. Przygotowane zostały trzy ścieżki szkoleniowe:

– Zarządzanie projektami (w tym również o skutecznej komunikacji w zespole projektowym),
– Leadership (przywództwo i motywowanie zespołu – jest to szkolenie dedykowane dla liderów projektów, przewodniczących kół oraz osób, które przygotowują się do takich i podobnych ról w kołach naukowych),
– Fundraising (pozyskiwanie partnerów i sponsorów dla kół).
Szkolenia będą trwać przez cały 19.11 (sobota), będąc prowadzonymi w formie stacjonarnej w AGH przez zespół trenerów STER (zespół, który powstał niegdyś przy Samorządzie Studentów Politechniki Warszawskiej, a obecnie prowadzi szkolenia dla organizacji, fundacji i stowarzyszeń w całej Polsce).
Zapisy na szkolenia rozpoczną się we wtorek (08.11) o godzinie 18:00. Link do formularza zapisowego znajdziecie pod: https://forms.gle/uL4hH1H9n2hDTCkj8 (formularz zostanie otwarty równo o wspomnianej godzinie). Liczba miejsc mocno ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Patrząc na to, że to pierwsze takie warsztaty, chcemy dać szansę członkom wszystkim kół, więc ograniczamy ilość osób zgłoszonych z jednego koła do pierwszych trzech osób. Osoby zgłoszone w późniejszej kolejności wpadną na listę rezerwową. Serdecznie zapraszamy do udziału :-).