W imieniu KN Geoturystyki zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w V edycji  Krakostop – Krakowskiego Wyścigu Autostopowego. W tym roku jego celem jest Barcelona. Wydarzenie to odbywa się  w dniach 29.04 – 05.05, podczas weekendu majowego.

Zabawa polega na tym, żeby w jak najkrótszym czasie dotrzeć w dwuosobowych zespołach z Krakowa do Barcelony, poruszając się wyłącznie  za pomocą autostopu. Wszyscy, którzy dotrą do stolicy Katalonii, będą mieli zapewnione miejsce na kempingu i czas pełen atrakcji. Pod koniec pobytu, odbędzie się uroczyste podsumowanie, połączone z wręczeniem nagród dla trzech pierwszych par. 

Wyścig skierowany jest dla wszystkich studentów, którzy posiadają żyłkę podróżniczą, bądź chcą zasmakować wakacji i przeżyć niesamowitą przygodę. Zapisy na  wydarzenie będą miały miejsce w dniach 21.03 – 04.04 na stronie internetowej http://krakostop.eu/index.php#joinUs. Wydarzenie przewidziane jest na 500 miejsc, co oznacza, że na wyścig  może zapisać się aż 250 par konkursowych. Poczynania związane z projektem można śledzić na bieżąco na fanpage’u Krakostopu https://www.facebook.com/krakostop/ 🙂 !
Tegoroczna, V edycja  KrakoStopu została uroczyście objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego i Jego Magnificencji Rektora Akademii Górniczo – Hutniczej. Zapraszamy do udziału :-).
Kategorie: Zaproszenia